تبلیغات
دبستان دخترانه مکتب معصومه (س) بلداجی - مطالب تیر 1395
دبستان دخترانه مکتب معصومه (س) بلداجی
زن با حجاب همچون مرواریدی در صدف است.
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


شهر من بروجن

بروجن یکی از شهرهای استان چهارمحال و بختیاری، ایران است. بروجن در بخش مرکزی شهرستان بروجن واقع است. این شهر در دشتی به وسعت حدود ۵۸۰ کیلومتر مربع در شرقی‌ترین نقطه استان قرار گرفته‌است. جمعیت این شهر بر اساس آمار سال ۱۳۸۵ برابر با ۴۹۰۷۷ نفر (در قالب ۱۲۸۲۸ خانواده) بوده‌است . و در سال 1390 شهرستان بروجن 119هزار و 558 نفر جمعیت را داشته است. بروجن مرتفع ترین شهر ایران می‌باشد و آن را بام ایران می‌نامند.

بروجن در دشتی حدود 580 كیلومتر مربع، در خاوری ترین نقطه منطقه و در محل تلاقی راه های سه استان چهارمحال و بختیاری، اصفهان و فارس قرار گرفته است. زبان مردم بروجن فارسی است و در روستاها به گویش های محلی همراه با لری، بختیاری و تركی قشقایی سخن می گویند. در شهرستان بروجن و مناطق و روستاهای اطراف آن مانندنقنه و بلداجی که ازتوابع شهرستان بروجن هستند، از دیرباز صنایع دستی رواج زیادی داشته است. هنرهای دستی هم چون قالی بافی، خرسک بافی، جاجیم بافی و گلیم بافی در منطقه تقته و نوعی قالی بافی خاص در بلداجی رواج دارد. قالی ‌هایی كه در بلداجی بافته می ‌شود از نوع چالشتری یا خشتی و قالی های عربی (پشمی)، ‌ قالی‌های نایینی است.
باغ آورگان، تالاب چغاخور، تالاب گندمان، تنگ وستگان، چشمه سیاسرد در 6 كیلومتری جنوب بروجن،
گردشگاه گردبیشه، بقعه امام زاده حمزه علی (ع)در بلداجی در 35 كیلومتری بروجن
از دیدنی های این شهرستان محسوب می شوند
----------------------------------------------------

مدیر وبلاگ :-- اسدی
نویسندگان

      صدور تک کارت فرهنگیان

بـا سـلام و احـترام بـه اسـتناد نـامه شـماره 42488/700 مورخ 19/3/1395 معاون محترم توسـعه مدیریت و پشتیبانی وزارت متبوع مبنی بر ساماندهی خـدمات منـاسب و بهینه به فرهنگیـان معزز جهت انجـام امور اداری ، مـالی و رفاهی در قالب تک کارت فرهنگیانو لزوم تکمیل اطلاعات خود ظرف مـدت مشـخص شده اقدام تا صدور تک کارت برای همکاران مقدور گردد.مقتضـی است به کلیه کارکنان آن حوزه اعلام فرمایید حداکثر تا تاریخ 1395/4/20با مراجعه به آدرس اینترنتی ir.medu .profile://http نسبت به تکمیل اطلاعات خود با رعایت نکات ذیل اقـدام نماینـد . بـا عنایت به اینکه تک کارت به عنوان کارت شـناسایی کارکنان وزارت آموزش و پرورش محسوب شده و جایگزین کارتهای موجود خواهد شد ، بنابراین تکمیل اطلاعات و صدور کارت الزامی است . 
1 .به منظور صیانت از اطلاعات همکاران محترم ، سامانه تکمیل اطلاعات بر روی اینترانت فعال گردیده است لـذا توصـیه می گردد همکاران فرهنگی شـخصًا از طریق رایانه های موجود در ادارات آموزش و پرورش و یا مدارس محل خدمت خود نسـبت به تکمیل اطلاعات اقدام نمایند . همچنین توصـیه اکید می گردد به منظور حفظ و صـیانت از اطلاعات شخصی خود از مراجعه به کافی نت ها و مراکز نامعتبر جدًا خودداری فرمایند. 
2 .افرادی که شخصًا جهت ثبت نام اقدام نموده اما به دلیل نقص اطلاعات اولیه امکان ورود به سامانه را پیـدا نمی کننـد لازم است تا از طریق اداره امور اداری مناطق مربوطه برای اصـلاح اطلاعات خود در سامانه اقدام نمایند .
  
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 8 تیر 1395

دریافت سوابق شخصی فرهنگیان

 به اطلاع همکاران عزیز رسانده می شود ،فیش حقوق ماهیانه برای كلیه همكاران فرهنگی در سامانه اتوماسیون تغذیه شده است، جهت مشاهده فیش، حكم،ابلاغ و سوابق شخصی با كد پرسنلی (نام كاربری:كد پرسنلی-رمز عبور:كد پرسنلی) وارد شده و كارتابل شخصی خود را مشاهده نمایند.لذا كلیه همكاران جهت چاپ فیش حقوق و موارد ذکر شده نیاز به مراجعه به اداره ندارند و شخصاً می توانند از فیش حقوقی و حکم خود اطلاع پیدا کنند. و اداره متبوع از ارائه موارد چاپی فوق معذور می باشد .نوع مطلب :
برچسب ها : فرهنگیان، سوابق شخصی، فیش حقوقی، حکم،
لینک های مرتبط :
          
پنجشنبه 3 تیر 1395

پیوندها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
کلیک کنید تقدیم به شما مادران مهربان ایران زمین